3mk FlexibleGlass czyli najlepsze szkło hybrydowe dla Twojego telefonu

Wpisane przez: Paulina Kruszakin | w dn. 25, Listopad, 2014 o godz. 16:37

No i stało się!

Dopytywaliście, nie mogliście się doczekać, w końcu jest! 🙂

O czym mowa? O 3mk FlexibleGlass, czyli o hybrydowym szkle ochronnym.

 

Długo pracowaliśmy nad jego właściwościami, funkcjonalnością i udało nam się osiagnąć coś unikalnego. Poniżej postaram się jak najlepiej przedstawić Wam najmłodsze dziecko z rodziny 3mk.
Zatem, do dzieła! 🙂

 

Pierwszą cechą, która wyróżnia 3mk FlexibleGlass jest jego grubość, a właściwie smukłość. W tym przypadku ulegliśmy modzie na odchudzanie, bowiem nasze elastyczne szkło to tylko 0,2 mm. Dzięki temu wrażliwość wyświetlacza zostaje w pełni zachowana. Nie sposób nie ulec wrażeniu, że nic nie mamy na ekranie. Ta wyjątkowa cecha kontrastuje 3mk FlexibleGlass na tle konkurencji.

 

Szkło 3mk jest nie tylko ultra-cieńkie, ale także elastyczne i w pełni bezpieczne dla użytkownika. Możecie je śmiało wyginać 😉 Ci, którzy lubią ekstremalne testy w komplecie znajdą coś szczególnego - fragment 3mk FlexibleGlass, który możecie sprawdzać w wybrany przez Was sposób.

 FIt-In

Co jeszcze oferuje 3mk FlexibleGlass?

Najwyższą ochronę przed rysami! Twardość naszego szkła to realne 7H.

Taka twardość przy takiej smukłości?!

Osiągneliśmy ją dzięki zastosowaniu powłok ceramicznych.

Jakie z tego korzyści dla zwykłego Kowalskiego?

Możecie śmiało zapomnieć o ryzyku zarysowania ekranu Waszego ulubionego urządzenia.

Ponadto 3mk FlexibleGlass to wzmocnienie zabezpieczonego ekranu, aż 2,5 krotne!

Aż ciśnie się na usta - Użytkowniku, śpij spokojnie! 😉

 

Jeśli nadal uważacie, że to nie za wiele, to bez zwłoki śpieszę z informacją o montażu 2xB, czyli bezproblemowym i bezbąbelkowym. A to wszystko jak zwykle dzięki prezyjnemu dopasowaniu, które jest wynikiem połączenia laserowej metody wytwarzania z dokładnością i ciężką pracą naszego działu projektowania, produkcji i kontroli jakości. Tak, tak moi drodzy, folie czy szkło to nie wycinanie, a wieloetapowe działanie, ale to już temat na inny artykuł. 😉

 

Jeśli jeszcze do wyżej wymienionych cech dorzucimy nielepką substancję Inviscid-Sil i podlejemy wszystko sosem technologii Fit-In otrzymamy nie tylko 2xB ale także najszybszy montaż. Wymieniam wszystko jednym tchem, ale muszę jeszcze dodać kilka słów wyjaśnienia co to takiego technologia Fit-In. Mianowicie są to naklejki pozycjonujące, które pomogą Wam w precyzyjnym ustawieniu 3mk FexibleGlass na wyświetlaczu.

 

Gdyby tego było mało, to w komplecie 3mk FlaxibleGlass znajdziecie niezbędne akcesoria. Te, które już dobrze znacie, czyli niepylącą ściereczkę oraz innowacyjne listki Dust-Fix (prawda, że wybawiły nas z niejednej opresji ;)), a także coś czego w 3mk dotąd nie było - specjalistyczna karta, która pomoże Wam w jeszcze szybszym wypchnięciu pęcherzyków powietrza poza krawędzie elastycznego szkła.

raszelka 3mk

Podsumowując, 3mk FexibleGlass to bezpieczne hybrydowe szkło nowej generacji, najwyższa ochrona ekranu, wrażenie użytkowania szklanego wyświetlacza, najszybszy montaż bez bąbelków, grubość 0,2mm, świetne akcesoria i idealne dopasowanie.

Jak Wam się podoba taki szklany obraz? Jest nieźle, prawda? 😉

 

 Komentarze (15):

 1. Kamil napisał(a):

  Kiedy będzie FlexibleGlass dla SG tab s 8.4?

  • Malwina Stodolna napisał(a):

   Witaj Kamilu,
   w tym momencie nie jestem w stanie podać konkretnej daty wprowadzenia szkła na tablety, cały czas pracujemy nad tym tematem. Odezwij się do nas proszę po nowym roku, może wtedy będziemy już coś wiedzieć w tym temacie 🙂
   Trzymka, Malwina z 3mk

 2. Mateusz napisał(a):

  Witam. Czy na Xperię Z Ultra planowane jest to szkło?

 3. Paweł napisał(a):

  Mam jedno pytanie co do tej folii/szkła (flexibleGlass). Czy te szklo bardziej chroni wyświetlacz telefonu od folii 3mk ROCK? Mam wielki dylemat co do wyboru tych foli. Prosze o szybką odpowiedz.

  • Paweł napisał(a):

   Chodzi mi o uszkodzenia mechaniczne np. Przy upadku telefonu na ekran. I duzo czytalem na ich temat i po prostu chcę zapewnic dla mojego telefonu jak najlepsza ochrone bo u mnie caly czas telefon wypada z rak i kuz kilka telefonow rozwalilem i temu zglaszam sie do was 😉 Chce wiedziec tylko ktora jest lepsza 😉

  • Paulina Kruszakin napisał(a):

   Pawle, 3mk FlexibleGlass to najlepsza ochrona przed zarysowaniem, jednak jeśli chodzi o uderzenia to 3mk ROCK posiada właściwości 4-krotnie wzmacniające ekran, dzięki czemu wyświetlacz jest w stanie wytrzymać więcej. Na temat tej folii znajdziesz więcej ciekawych informacji w tekście o foliach antyuderzeniowych. 🙂
   Trzymka, Paulina z 3mk

   • Paweł napisał(a):

    Czyli jak upadnie mi telefon to pobije sie te flexible czy wyswietlacz?

    • Malwina Stodolna napisał(a):

     Pawle, bardzo polecam Tobie zajrzeć na nasz artykuł mówiący o foliach antyuderzeniowych: http://bit.ly/folie_antyuderzeniowe, tam znajdziesz wiele przydatnych informacji o tym w jaki sposób właściwości antyuderzeniowe mogą ochronić wyświetlacz, a w jakich są niewystarczające. Co do FlexibleGlass testy potwierdzają że wzmacnia ono wytrzymałość wyświetlacza dwukrotnie. To oznacza, że wyświetlacz wytrzyma dwa razy tyle, ile bez ochrony. W przypadku folii 3mk ROCK wzmocnienie jest aż czterokrotne. Nie oznacza to jednak, że wyświetlacz jest niezniszczalny, wystarczy niefortunny upadek na ramkę, lub wada produkcyjna wyświetlacza, aby powstało uszkodzenie, niestety nie ma rozwiązania, które przed takimi sytuacjami może urządzenie całkowicie uchronić.
     W przypadku w którym urządzenie będzie miało zamontowane szkło ochronne 3mk FlexibleGlass, to właśnie prawdopodobnie szkło ucierpi najbardziej w przypadku ewentualnego uderzenia.
     Trzymka, Malwina z 3mk

 4. Marek napisał(a):

  Witam
  Jak się ma wasze oznaczenie twardości H7 do większości dostępnych szkieł H9, nawet takich poniżej 20zł. Czy różnica twardości jest duża?
  Czy przy uderzeniu, efekt rozbicia szkła ochronnego a nie naruszenie ekranu występuje też w waszym szkle?
  Pytam się, bo interesuje mnie szkło do Galaxy Alpha.
  Pozdrawiam
  Marek

  ps. przydały by się jakieś testy:)

  • Paulina Kruszakin napisał(a):

   Marku, dziękujemy za sugestię w sprawie testów, będziemy działać w tym temacie. 🙂
   Jeśli chodzi o odporność na zarysowania to 9H w większości produktów może być zastanawiające,
   ponieważ w naturze taką twardość posiada diament. 😉
   W naszym przypadku jest to realne 7H dzięki zastosowaniu powłok ceramicznych,
   daje to najwyższą ochronę przed zarysowaniem.
   Dzięki elastyczności nasze szkło jest całkowicie bezpieczne dla użytkownika
   i można je śmiało wyginać.
   Trzymka, Paulina z 3mk

 5. Kamil napisał(a):

  Będzie dostępna na Xperię Z?

 6. Tomek napisał(a):

  Hmm, mam pytanie jak i czy w ogóle rozwiążecie problem lekko zaoblonego ekranu przy krawędziach jak jest to zastosowane np w SGSa3

  • Paulina Kruszakin napisał(a):

   Tomku, intensywnie pracujemy nad 3mk FlexibleGlass dla telefonów z zakrzywionymi wyświetlaczami,
   ponieważ te urządzenia wymagają dużej precyzji. Na pewno będziemy informować kiedy pojawi się w naszej ofercie. 🙂
   Trzymka, Paulina z 3mk