Wspólny początek. Czy przypadki istnieją?

Jak to jest? Czy życie może zostać określone przez przypadki, pojedyncze wydarzenie sprzed ponad 6 lat? No i co do tego mają w ogóle folie ochronne?

 

 

Pisząc dziś posta na naszego firmowego facebooka (facebook.com/3mkpl), przypomniałem sobie o pewnym wydarzeniu jakie miało miejsce gdzieś na początku istnienia 3mk. Na początek istnienia bloga 3mk stawiam więc tezę. Czy przypadki w ogóle istnieją?

 

Ale od początku: najstarszy telefon zabezpieczony folią 3mk miałby dziś 7 lat. A tak się składa, że mój pierwszy telefon, na który zdecydowałem się kupić folię ochronną to był właśnie, zaprezentowany 7 lat temu Sony Ericsson k800i. 

Dokładnie pamiętam jakie robił na mnie i kolegach wrażenie: stalowa obudowa, płynne działanie, WIELKI ( 🙂 ) wyświetlacz i wspaniałe zdjęcia.

Nie ukrywam, że trochę chuchałem i dmuchałem na k800i (przynajmniej na początku 🙂 ). Dlatego od razu kupiłem na allegro folię i futerał, taką  „wsuwkę” z ekoskóry.

Pamiętam, że strasznie się bałem nakładania folii ochronnej, nie miałem pojęcia jak to zrobić, a w internecie nie było jeszcze tak sprytnych filmików jak dzisiaj (ot: youtube.com/3mkpl 🙂 ).

Poszło zaskakująco łatwo, uznałem więc, że to mój wrodzony skill, albo szczęście początkującego.

W komplecie była jeszcze jedna folia, więc wrzuciłem ją do jakiejś szafy i zapomniałem zarówno o niej jak i o firmie, która ją wyprodukowała.

Kto by pomyślał, że kilka lat później przeprowadzę się do Ostrowa Wielkopolskiego, by pracować u producenta mojej pierwszej w życiu folii ochronnej 😉

 

PS: Wyświetlacz był naprawdę wielki. Oglądałem na nim odcinki South Park, czytałem książki w pdfie. Wyobrażacie sobie to samo dzisiaj?

PS 2: No i mam inicjały MK 😉 To nie może być przypadek!

Trzymka!
Michał z 3mk

 

Źródło:

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Sony_Ericsson_K800i

2. Moja pamięć 😉

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *